Polštáře, oděv Počet produktů: 4

Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek
 • Nádherné šaty tisklé na běleném lnu z mé originální kolekce tištěných látek. Velikost 44 se zapínáním na boku zipem. Dá se šetrně žehlit a prát na šetrný režim. Šaty nesmí chybět na jarní pikniky v přírodě. Jsou právě pro Vás.

  2 100 Kč
 • Nádherná skládaná sukně velikosti 42 je ušitá z režného lnu s autorským tiskem velké kopřivy. Len má výborné vlastnosti- je 100% přírodní, antialergenní a vlétě dobře saje pot. Můžete koupit též v setu s kabelkou s tiskem kopřiv. Lze šetrně prát a žehlit na nízký stupeň.

  1 290 Kč
 • Velký lněný polštář z limitované kolekce autorských potisků lnu různými květinami. Právě máte před sebou tulipán plující na vodní hladině. Materiál 100% přírodní len, lze prát na 30% v pračce a žehlit. K dodání ihned i s vnitřní výplní, která je z polyesteru.

  650 Kč
 • Listy vinné révy jsou inspirací pro tento nový desen polštáře. Černé vzory listu se opakují za sebou. Potisk je realizován na režném lnu. Ideální pro toho, kdo se chce obklopit kouskem přírody ve svém bytě. Ideální pro lidi, kteří chtějí mít doma něco originálního. Velikost polštáře 50X50cm Cena zahrnuje povlak a výplň Materiál: režný len Možno prát na 30...

  370 Kč
Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek