Tašky, psaníčka, design produkty Počet produktů: 17

na stránku
Zobrazeno 13 – 17 z 17 položek
 • Temná ultramarínově modrá květu Hořce, rašení, pučení, tím vším je inspirované toto psaníčko, které se stane také Vaším nevšedním šperkem při nošení.

  650 Kč
  Pouze online
 • Letí, letí, padá... přímo takto se zrodila z kresby tužkou kolekce z řady Cykly přírody. Staňte se jednou z nás a buďte přítomna tvůrčímu procesu zrození spolu s touto novou kolekcí určenou pro denní nošení.

  980 Kč
 • Přistáli jste na opuštěném pobřeží. Slyšíte jenom ozvěny oceánu a vln narážejících do Vaší loďky. Nechte se okouzlit novou kolekcí kabelek a doplňků ze série inspirovaných přírodou a jejími cykly. Taška je veliká, vhodná pro všechny Vaše věci, které potřebujete během dne. Perfektní díky tlumivosti nárazů, pro elektroniku- počítač, tablety. Uvnitř bez zipů...

  1 250 Kč
 • Praktická taška na každodenní nošení všech Vašich věcí. Vhodná též na notebook, díky materiálu který bude počítač chránit. Originální a úžasné jsou výřezy oken a okýnek v tašce, inspirací byla skalní města. Na každé straně tašky je jiný vzor. Lze šetrně prát, taška je vevnitř bez kapes.

  1 200 Kč
 • Velice praktická taška určená pro celodenní nošení, hodí se pro všechny vaše nezbytné věci, které nosíte s sebou během celého dne. Originální vzor loďky plující do neznáma na zadní straně s gravůrou slunce. Inspirováno šedivým mořem v Normandii, do kterého probleskne oranžová podšívka. Vhodné též i jako originální dárek.

  1 200 Kč
Zobrazeno 13 – 17 z 17 položek