Originální české látky Počet produktů: 16

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 16 položek
 • Autorská limitovaná kolekce digitálního potisku. Materiál je bavlna, plátno se 130g /m2.. Vhodný jak pro oděv tak do interieru.Šíře materiálu 150 cm. Všechny látky, které prodávám jsou natištěny a ustáleny v české republice. Zakoupením tak podporujete český trh. Látky vznikají v malých seriích. Vzory nejprve kreslím na papír jako obrazy- malá umělecká díla.

  540 Kč
 • Autorská limitovaná kolekce digitálního potisku. Materiál je 100% přírodní režný len. Materiál saje pot v létě příjemně chladí. Vhodný jak pro oděv tak do interieru. Šíře materiálu 150 cm. Všechny látky, které prodávám jsou natištěny a ustáleny v České republice.

  650 Kč
 • Autorská látka- krajina Autorská limitovaná kolekce digitálního potisku. Tento originální kousek je zajímavý svým materiálem a to je potisk 100% bambusu.Látka je vhodná na oděv. Ideální pro Vaši kreativitu. Šíře materiálu 150 cm.

  620 Kč
 • Originální látka z mé nové kolekce autorských tisků na režném lnu. Mohu Vám z ní nechat ušít závěsy, záclony, ubrusy nebo podle Vaší fantazie si ušijte něco podle sebe. Cena je za jeden metr s šíří 150cm.

  850 Kč
 • Tato látka je originální a jedinečná. Je tisknutá technikou originálního sítotisku za použití papírových šablon. Lze použít na závěs nebo ušít něco hezkého. Materiál je 100% bavlna.

  2 500 Kč
 • Celkem čtyři metry látky, které tvoří nádherný chrám nebo postavu. Temně modrá Vás zklidní a naladí na meditační pohodu. Unikátní je tisk tím, že se neopakuje je pouze jeden veliký vzor. Potisk je na běleném lnu. Lze šetrně prát na nízký stupeň. Vhodné na závěsy, ubrusy polštáře...Uvedená cena je za 1 metr tisku.

  650 Kč
 • Jedinečná kolekce autorské látky, kde je použita metoda sítotisku a vyřezávaných šablon z japonské techniky Katagami. Vznikne tak jeden kus tisku, který je unikátní. Barva potisku je zlatá na černé bavlně.

  590 Kč
 • Unikátní velký vzor bez opakování vzoru(střídy). Je nakreslen ve velkém měřítku a je jedinečný. Můžete se inspirovat a ušít z něj ubrus, závěsy, polštáře... Je natištěn na běleném lnu bez příměsi. Vzor se prodává v těchto rozměrech. Cena je za šíři 150cm a délku 160cm

  600 Kč
 • Jedinečnou kolekci, kterou musíte mít pro vypití dobrého šálku kávy. Lněný režný ubrus s unikátními tisky kávových zrn. Látka vnikla spoluprácí Anny Steinerové pro projet Kaawa. Lze zakoupit též jako metráž.

  600 Kč
 • Vzniklé vzory pruhů na zeber na savaně. Materiál je 100% bavlna. Vhodné jako ubrus, prostěradlo, závěs nebo metráž, ze které si ušijete co budete chtít. V horní části závěsu je tunýlek na případné zavěšení. K dodání pouze v celé své délce 2,60cm X136cm. Uvedená cena je za 1metr délky a 136 cm šíře. Látka je tištěna v České republice, řádně ustálena.

  200 Kč
 • Tuto ojedinělou látku jsem utkala se svítícími proužky. Silnější nitě se samy nabijí, když rozsvitíte lampu. Samy pak svítí až 60 minut. Utkané s lněnou a bavlněnou osnovou. Celková šíře látky je 150cm. Ojedinělá je také množstvím celkem, 2mtery délky. Cena je za běžný metr s šíří 150cm.Šíře látky je 150cm. Nepřehlédnutelná v interieru jako polštář nebo...

  1 200 Kč
 • Tento závěs je inspirovaný padajícím stínem japonské třešně. Do šedé plsti převedený dekor, který se hodí do moderního interiéru. Dodáme na objednávku

  2 900 Kč
Zobrazeno 1 – 12 z 16 položek